Aby uzyskać wspaniały widok na zatokę w Katapola, wspiąć się na teren ruin Minoa, co daje zdumiewające widoki musisz zdecydować się na czarter jachtów w Grecji. Oczywiście, tutaj można również zobaczyć pozostałości starożytnych budowli, takich jak świątynia, a także ceramiki, co będzie idealne dla tych, co pragną zobaczyć więcej greckich skarbów w czasie swojej podróży do Aten

Żeglując do Syros, stolicy Cykladach wiedz że to jest absolutną koniecznością. Ta linia brzegowa na tej ładnej wyspie jest usiana wielością pięknych portów, a także urozmaicone tereny czekają tam na odkrycie.

Aby zobaczyć jakąś malowniczą architekturę, wybierz się do Miaouli Square w Hermoupolis, to miejsce pełne wielkich struktur. I tam w Grecji możesz dowiedzieć się więcej o historii archipelagu, odwiedzić pobliskie Muzeum Archeologiczne, w którym mieści się sporo ceramiki, sztuki i metalu pochodzących z Cyklad. Tymczasem, na wyspie znajduje się także kilka świetnych oryginalnych tawern. Tak więc, jeśli szukasz greckiego orzeźwienia – polecamy.